Gdy dręczysz się z powodu nieprawidłowej konstrukcji sromu czy innych partii okolic intymnych, masz trudność z osiąganiem satysfakcji w życiu intymnym warunkowany modyfikacjami albo uszkodzeniami zewnętrznych elementów układu płciowego lub, ze względów estetycznych, chcesz zmienić wygląd okolic intymnych – medycyna estetyczna ma dla wiele opcji, jakie w łatwy sposób rozwiążą te problemy oraz wydatnie poprawią jakość funkcjonowania.

Aphrodite – dla kogo?

Jedną z bardziej interesujących propozycji ginekologii plastycznej jest użycie Aphrodite, czyli nieinwazyjnej techniki dopochwowej. Leczenie z użyciem tego lasera polecany jest w przypadku leczenia zespołu rozluźnienia pochwy, plastyki warg sromowych, ale też w przypadkach innych nieprawidłowości. Laser może być używany również w przypadku wielu odmiennych bolączek natury ginekologicznej – szczegóły przeprowadzanego leczenia i metody jego dopasowania do indywidualnej sprawy ustalane są w trakcie wstępnej wizyty u ginekologa.

Efekty leczenia potrafią przerosnąć założenia, ponieważ zapewnia on przywrócenie naturalnego pH pochwy, poprawia jej wilgotność, zwiększa doznawanie satysfakcji seksualnej i zmniejsza bolączki związane z wysiłkowym nietrzymaniem moczu.

Ogólna część zabiegu jest w praktyce niedokuczliwa i niezwykle sprawna, Etap gojenia, względem klasycznych metod jest niezwykle krótki, a dyskomfort z tym połączony – niewielki.

Zapoznaj się z ofertą:

Ginekolog Wrocław

Jak wygląda zabieg?

Pełen zabieg to nie więcej niż kwadrans i nie powoduje bólu. Bazuje on na włożeniu do pochwy wiązki specjalnego lasera, który wywołuje obkurczenie i aktywację kolagenu. Daje to nadzieję na wzmocnienie i usztywnienie ścianki pochwy, poprawia ustawienie cewki moczowej oraz obkurcza macicę, a dzięki temu – wspiera prawidłowe działanie całego narządu.
Rezultatem może być polepszenie jakości funkcjonowania jak również psychologicznej trwałości, a także pewności siebie.
Zaraz po leczeniu prawdopodobny jest natychmiastowy powrót do codziennych zadań.

Masz kłopot z częstym nietrzymaniem moczu, odczuwasz takie symptomy jak przesuszenie pochwy, jej stany zapalne, dyskomfort w trakcie uprawiania seksu, swędzenie lub palenie? Jesteś w trakcie menopauzy i trapią Cię rosnące kłopoty w czerpaniu przyjemności w stosunkach intymnych? Chciałabyś poprawić wygląd warg sromowych? Odczuwasz kłopot z akceptacją wyglądu Twoich miejsc intymnych? W przypadku gdy odpowiadasz tak to przemyśl laser Aphrodite, który w 15 minut potrafi wyeliminować Twoje bolączki, jakie dotychczas jawiły się jako nierozwiązywalne.

Comments are closed.